Teatrzyk GONG w naszych progach

Opublikowano: niedziela, 19, listopad 2017 Kinga J.

8 listopada br. przedszkolaki oglądały przedstawienie pt. „Z ekologią na Ty” wystawione w naszej placówce przez Tetrzyk „Gong” z Częstochowy. Twórcą teatrzyku jest Michał Kula, znany aktor teatralny, występujący również w polskich serialach i filmach.

Tym razem dzieci mogły zapoznać się z przygodami Elemelka, który nie zawsze zachowywał się odpowiednio, ale dzięki przedszkolakom nabył właściwych nawyków.

Uczestniczenie w takich wydarzeniach jest dla dzieci nie lada przeżyciem, ich oczy szeroko otwarte zafascynowane wypatrywały któż to wyłoni się zza kurtyny, skąd dobiegają tajemnicze odgłosy; wraz z artystami śpiewały chętnie piosenki, a na koniec z entuzjazmem biły brawo.

Zachęcamy rodziców do wybrania się z dziećmi na spektakle do teatru, gdzie można poczuć w pełni atmosferę tego królestwa magii i emocji…

(tekst: Kinga Jaskólska)