Spotkanie w ramach współpracy szkolno – przedszkolnej

Opublikowano: wtorek, 05, kwiecień 2016 Kinga J.

Tuż przed Wielkanocą grupa średniaków gościła uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Będzinie wraz z ich nauczycielką panią Wiolettą Szczepańską. W wiosennej atmosferze dzieci - i te małe i te duże – śpiewająco przygotowały się na nadchodzące Święta. Średniaki zaśpiewały m.in. „Na kubeczku z porcelany siedzi zając malowany…”, a muzyczną odpowiedzią uczennic były inne świąteczne piosenki. Oczywiście w naszych progach nie mogło zabraknąć również plastycznych zabaw, do których włączyli się z ochotą wszyscy uczestnicy spotkania.

Ta przedświąteczna wizyta wprowadziła nas w radosny nastrój, a wspólny śpiew urzekł z pewnością wiosnę i sprawił, że Święta Wielkiej Nocy w każdym domu były nie tylko ciepłe bliskością rodziny, ale i słoneczko nieco przychylniej na nas spojrzało...